O MNIE

ANDŻELIKA STEFAŃSKA-KOWALIK

STRONGFIRST  Team Leader / Elite Instructor
FLEXIBLE STEEL Instructor Specialist
CENTRUM KETTLEBELL KRAKÓW Head Coach
CHOY LEE FUT CHAN FAMILY Kung Fu Instructor 

Siła to wybór, którego możesz dokonać na każdym etapie swojego życia. Pomagam osobom, które w drodze do kariery zawodowej odsunęły sprawność swojego ciała na dalszy plan, a dziś chcą zadbać o zdrowie, wzmacniać i kształtować sylwetkę oraz odzyskać pewność siebie, atrakcyjność i energię nawet, jeśli wydaje im się, że są za słabe na trening kettlebell. Siła i mobilność przedłużają młodość i dają niezależność.

Specjalizuję się w treningach budujących siłę i wytrzymałość przy użyciu odważników kettlebell, sztang oraz masy własnego ciała, a także w treningach poprawiających mobilność stawów i zwiększających elastyczności mięśni bez utraty ich siły. W swojej pracy trenerskiej łączę filozofię tradycyjnej sztuki walki Kung Fu oraz szkoły siły StrongFirst i systemu Flexible Steel.

Zarządzam Centrum Sportu i Szkołą Sztuk Walki IRBIS w Krakowie oraz jestem założycielką i głównym trenerem Centrum Kettlebell Kraków. Regularnie szkolę i egzaminuję instruktorów podczas certyfikacji w Polsce i na świecie, m.in. w USA, Francji, Chinach, Anglii, Korei Południowej, na Tajwanie, we Włoszech i Niemczech.

Jestem czterokrotną medalistką mistrzostw świata Wushu Tradycyjnego w Chinach i wieloletnią reprezentantką Kadry Narodowej Polski Wushu. Za swoje osiągnięcia sportowe w 2012 roku zostałam wyróżniona nagrodą Ministra Sportu i Turystyki RP. 

Dziś prowadzę swój klub i poświęcam się przekazywaniu wiedzy z zakresu treningu siłowego kettlebell oraz budowania mobilności i elastyczności, a także pomagam ludziom stać się silniejszą wersją siebie.

„Jestem profesjonalistką, a jakość jest u mnie priorytetem. Wychodzę z prostego założenia, że jak coś robić to dobrze, albo wcale. Wiem czego chcę i wiem jak to osiągnąć. Cenię sobie pracę z grupą ludzi zaangażowanych w trening, z którymi szybko nawiązuję dobrą, pozytywną relację. Jest w nas determinacja, moc i energia. Razem tworzymy jeden front!”