You are currently viewing KURS ONLINE: Siła, zdrowie, sylwetka – podstawy treningu kettlebells dla początkujących

KURS ONLINE: Siła, zdrowie, sylwetka – podstawy treningu kettlebells dla początkujących

Kettlebells to wyjątkowe narzędzie do tego, aby budować i rozwijać swoją siłę, zadbać o zdrowie oraz kształtować sylwetkę. Odważniki kulowe w ostatnim czasie podbiły świat fitnessu, choć są znane i używane już od setek lat. Niestety zostały sprowadzone wyłącznie do roli nowego i modnego „ciężarka”, a tak naprawdę mają do zaoferowania dużo dużo więcej. Pierwsza mega zaleta polega na tym, że trening kettlebells jest treningiem siły funkcjonalnej, a zatem opiera się na wzorcach ruchowych człowieka oraz uwzględnia prawidłowy oddech torem przeponowym. 

Co więcej, aby budować siłę trzeba progresować na ciężarach, co w kettlach fitnessowych raczej się wyklucza na starcie. Odpowiedni i profesjonalny trening z kettlebells pozwala osiągać rewelacyjne efekty siłowe i sylwetkowe przy zachowaniu bezpieczeństwa. To trening zdrowotny zalecany osobom w różnym wieku. Nigdy nie jest za późno na to, aby być silnym. Tym bardziej, że z wiekiem tracimy masę mięśniową i zmniejsza się gęstość naszych kości, co wiąże się z kontuzjami i bólami. Dlatego warto zapobiegać zamiast potem leczyć, ale żeby zapobiegać, to należy wiedzieć jak właściwie trenować z kettlebells.  

Jeżeli siła, zdrowie i sylwetka to Twoje cele, a prawidłowa technika pracy z odważnikami kulowymi jest w kręgu Twoich zainteresowań, to dołącz do mojego kursu online. Zawarta tu wiedza poukładana jest w logiczny system i jasno, klarownie przekazana, abyś z łatwością mógł ją aplikować w ćwiczenia. Wszystkie techniki wyjaśnione są od zera, od podstaw. Ich szczegółowy instruktaż to gwarancja minimalizacji ryzyka kontuzji. Pełne przygotowanie i wprowadzenie do treningu pomaga lepiej zrozumieć cały proces, bo tu nic nie dzieje się z przypadku. Ty decydujesz kiedy trenujesz, ponieważ dostęp do materiałów wideo i pdf masz bezterminowy.

Siła, zdrowie, sylwetka – podstawy treningu kettlebells dla początkujących to mądra decyzja i inwestycja w Twój progres i sprawność na przyszłość. Edukuj się, żeby lepiej rozumieć co i dlaczego trenujesz zamiast klepać przypadkowe workouty. Mnóstwo wiedzy i korekcja najczęstszych błędów popełnianych w treningu kettlebells sprawią, że będziesz ćwiczyć świadomie. Skutecznie osiągaj swoje cele.

Kurs zawiera dokładny instruktaż technik, plany oraz przykładowe treningi do samodzielnej realizacji. W pakiecie czekają na Ciebie trzy mega bonusy, z czego jeden to indywidualna konsultacja online, podczas której odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości.

Posiadając ten kurs masz bezterminowy dostęp do:

  • Czterech modułów: przygotowanie do treningu i baza informacji, rozgrzewka i przygotowanie ruchowe, nauka podstawowych technik, praktyka i trening kettlebells
  • Szczegółowego instruktażu z mnóstwem detali dla dokładnego poznania ćwiczeń i unikania kontuzji
  • Schematu prostego planowania własnego treningu
  • Przykładowych treningów z odważnikami kettlebells
  • Wzorów dzienników treningowych z każdej fazy pracy
  • Dwóch planów treningowych: podstawowa mobilność i siła ogólna