Treningi / współpraca

Siła, wytrzymałość, mobilność, elastyczność oraz indywidualne cele treningowe. Poprawa sylwetki, postawy ciała i samopoczucia. Wszystko to możesz osiągnąć, a ja wiem jak Ci w tym pomóc.

O jakości treningu świadczą jego rezultaty, które bezwzględnie powinny iść w parze ze zminimalizowaniem ryzyka kontuzji. Z tego właśnie powodu dużą uwagę przykładam do edukacji ruchowej moich studentów. Zależy mi, aby trenowali świadomie, bezpiecznie i rozumieli dlaczego robią daną technikę w konkretny sposób.

Pod stałą opieką mam kilku zawodników sportów walki oraz trenerów innych dyscyplin, a także osoby ćwiczące rekreacyjnie, dla zdrowia i wzmocnienia ciała. O pomoc w przygotowaniu siłowym do mistrzostw zgłosił się do mnie główny szkoleniowiec pływaków krakowskiego AZS AGH. Z jego drużyną pracowałam w oparciu o metody treningowe szkoły siły StrongFirst. Zamknięte warsztaty z podstaw pracy z odważnikami kettlebells dla grupy trenerów personalnych zorganizowałam na prośbę menadżera jednej z dużych sieci zajmujących się w branży fitness treningami personalnymi. Do wymagającego, siłowo-wytrzymałościowego egzaminu instruktorskiego StrongFirst przygotowałam 10 osób z całej Polski i nie tylko, a każda z nich zaliczyła swoje testy pozytywnie oraz całkowicie bezpiecznie.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do Twoich celów treningowych to zapraszam do współpracy indywidualnej na kilku polach.

  • Plan treningowy zawsze dopasowany jest do Twoich możliwości i oczekiwań. W pierwszej fazie ustalamy baseline oraz modyfikujemy program tak, aby przyniósł jak najlepsze rezultaty dla Ciebie.
  • Distance Coaching, czyli indywidualne prowadzenie OnLine. Aktualnie współpracują ze mną osoby z różnych rejonów Polski, ale także studenci z Włoch oraz Chin. Oznacza to, że można trenować efektywnie na odległość, pod warunkiem, że sumiennie realizuje się założenia programu.
  • Na Treningach Personalnych bardzo dokładnie poprawiamy technikę ćwiczeń. Ta metoda pracy w połączeniu ze zindywidualizowanym planem daje bardzo dobre efekty i jest szczególnie skuteczna.

Treningi oraz szkolenia grupowe dla drużyn sportowych, pracowników firm lub trenerów personalnych to kolejna dostępna forma współpracy. Szczegółowe opisy  sprawdź w zakładce SZKOLENIA i skontaktuj się ze mną.

Stałe zajęcia grupowe prowadzę w Centrum Kettlebell Kraków oraz w Szkole Sztuk Walki IRBIS

KETTLEBELL CLASS
POCZĄTKUJĄCE
Poniedziałki i środy 9:00

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANE
Poniedziałki i środy 19:00
Poniedziałki i środy 20:00
Piątki 18:00 i 19:00
CKB Kraków – Chełmońskiego 255

BARBELL CLASS
Piątki 20:00
CKB Kraków – Chełmońskiego 255

KUNG FU
Wtorki i czwartki 17:30
SSW IRBIS – Chełmońskiego 255

Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób współpracy ze mną:

  • Plan treningowy
  • Distance Coaching
  • Treningi personalne
  • Zajęcia grupowe
  • Szkolenia grupowe

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie. Odpowiem na Twoje pytania, pomogę, doradzę i dokładnie wyjaśnię jakie będą nasze działania krok po kroku.