JAK MOGĘ CI POMÓC?

Jeśli zależy Ci na rozwijaniu takich umiejętności jak siła, wytrzymałość, mobilność czy elastyczność to jesteś w dobrym miejscu. Prawidłowa postawa ciała i estetyczna sylwetka jest efektem zdrowego, świadomego i bezpiecznego poruszania się. Ponieważ każdy z nas jest inny, ma inną budowę ciała, poziom wytrenowania, historię urazów ect., to także indywidualne cele treningowe będą tu mocno zróżnicowane. Jedno nas wszystkich jednak łączy. Chcemy przedłużyć swoją młodość, zachować zdrowie, czuć się dobrze w swoim ciele, mieć energię do życia i być sprawnym do późnej starości, a tym samym mieć poczucie niezależności od innych.

Ludzkie ciało stworzone jest do ruchu, więc aby opóźnić efekty starzenia i zminimalizować ryzyko kontuzji, które nawet wyleczone zostawiają „blizny w ciele”, to warto wiedzieć jak trenować mądrze i zaufać procesowi treningowemu nastawionemu na Ciebie. Poprawa sylwetki, postawy ciała i samopoczucia – wszystko to możesz osiągnąć, a ja wiem jak Ci w tym pomóc.

O jakości treningu świadczą jego rezultaty, które bezwzględnie powinny iść w parze ze zminimalizowaniem ryzyka kontuzji. Z tego właśnie powodu dużą uwagę przykładam do edukacji ruchowej moich studentów. Zależy mi, aby trenowali świadomie, bezpiecznie i rozumieli dlaczego robią daną technikę w konkretny sposób. 

Trener personalny od siły i mobilności

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym podejściu do Twoich celów treningowych oraz długofalowych rezultatach, to zapraszam Cię do współpracy indywidualnej na kilku polach do wyboru:

  • Program nastawiony na eliminowanie słabych ogniw i realizowany podczas treningów indywidualnych na sali mojego klubu Centrum Kettlebell Kraków.
  • Plan treningowy do samodzielnej realizacji, dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań. W pierwszej fazie ustalam Twój baseline, czyli punkt, z którego startujesz, a w drugiej modyfikuję plan i rozwijam tak, aby przyniósł Ci jak najlepsze rezultaty.
  • Indywidualne prowadzenie treningowe online umożliwia Ci współpracę ze mną bez względu na dzielące nas kilometry. Współpracują ze mną osoby z różnych rejonów Polski, ale także studenci z Włoch oraz Chin. Oznacza to, że można trenować efektywnie na odległość, pod warunkiem, że sumiennie realizuje się założenia programu.

Pod stałą opieką mam zawodników sportów walki, trenerów różnych dyscyplin, a także osoby ćwiczące rekreacyjnie, dla poprawienia zdrowia, sprawności i ogólnej kondycji. 

Zamknięte warsztaty z podstaw pracy z odważnikami kettlebells dla grupy trenerów personalnych zorganizowałam na prośbę menadżera jednej z dużych sieci zajmujących się w branży fitness treningami personalnymi. 

Do technicznego i siłowo-wytrzymałościowego egzaminu instruktorskiego kettlebell StrongFirst przygotowałam 14 osób z całej Polski i nie tylko, a każda z nich zaliczyła swoje testy za pierwszym podejściem.

Oficjalne Kettlebell StrongFirst Workshops, zamknięte szkolenia kettlebell dla drużyn sportowych, pracowników firm lub trenerów personalnych, to także dostępna forma współpracy. Szczegóły sprawdź w zakładce SZKOLENIA i skontaktuj się ze mną.

Stałe zajęcia grupowe prowadzę w
Centrum Kettlebell Kraków – StrongFirst Gym

KETTLEBELL CLASS
Poniedziałki i środy 19:00
Poniedziałki i środy 20:00

BARBELL CLASS
Piątki 20:00


Moje kursy kettlebell online i inne znajdziesz na platformie treningowej
TRENING.TIGERZONE.PL

Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób współpracy ze mną:

  • Plan treningowy pod cel
  • Prowadzenie treningowe online
  • Trening personalny kettlebell
  • Szkolenia StrongFirst Kettlebell
  • Zamknięte szkolenie dla grupy

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie. Odpowiem na Twoje pytania, pomogę, doradzę i dokładnie wyjaśnię jakie będą nasze działania krok po kroku.