You are currently viewing PLATFORMA – TRENINGI I KURSY ONLINE

PLATFORMA – TRENINGI I KURSY ONLINE

Gotowa jest już platforma z treningami i kursami online Tiger-Zone Better Be Strong. Możesz ją znaleźć pod adresem www.trening.tigerzone.pl. To świeży projekt, który chcę rozwijać, ponieważ zauważyłam, że jest sporo osób, które chciałoby rozpocząć trening kettlebell, ale nie ma pojęcia od czego i jak zacząć. Tu z pomocą przychodzi pierwszy kurs na platformie: Fundamenty silnego ciała – domowy program treningowy. Sprawdź go koniecznie! 

Świat sportu mocno się skomplikował. Wielu osobom trudno jest zrozumieć na czym polegają zajęcia w klubach, jak korzystać ze sprzętu na siłowni, przez natłok informacji nie wiedzą od czego właściwie powinni zacząć lub po prostu chcą wystartować od „czegoś prostego”, a ciężko im to znaleźć.

Dojazdy do siłowni i klubów bywają czasochłonne (a obecnie są nielegalne!). Kupowanie sprzętu do domu to spory wydatek i nie zawsze wiadomo co dokładnie kupić. Co zatem zrobić?

Zacznij od fundamentalnego treningu w domowym zaciszu. Na tym kursie online opanujesz 6 podstawowych wzorców ruchowych człowieka i najważniejsze zasady treningów. W ten sposób nabierzesz siły i pewności siebie w sporcie, a także wypracujesz nawyki bezpiecznego i świadomego trenowania, aby w przyszłości unikać kontuzji i zwyczajnie czuć się lepiej. 

Kurs Fundamenty silnego ciała – domowy program treningowy jest tym czego szukasz i co ułatwi Ci rozpoczęcie pracy nad Twoją pewnością siebie, sylwetką, siłą, kondycją. Pomoże Ci on przygotować się do Twoich  pierwszych zajęć z odważnikami kulowymi kettlebells metodą hardstyle oraz nauczy Cię jak bezpiecznie i konsekwentnie trenować z planem. To Twój czas na zmianę! Wykorzystaj go.